24 cze 2014

173. Won't you stay with me? 'Cause you're all I need. This ain't love but darling, stay with me.

Sam Smith - Stay With Me | Czy nie zechciałabyś zostać ze mną? Bo jesteś wszystkim czego potrzebuję. To nie miłość, ale kochanie, zostań ze mną.

Dzisiejsza notka w całości przygotowana przez autorkę bloga LITTLESTOCK. Postanowiłam, że odpuszczę sobie widok Biebera w mojej grafice, ale jak już dostałam tą grafikę od Immensite to postanowiłam ją wykorzystać ;D
Zacznę już dzisiaj wstawiać notki na zapas na ten tydzień. Lipiec będzie ciężki więc możecie się spodziewać krótkich przerw w grafice. Po podliczeniu wychodzi, że będę w domu 14 dni. A i to będą takie momenty, że wracam jednego dnia a wyjeżdżam następnego. 


Na razie dowiedziałam się, że mam zrobić 200 notkę z Arianą Grande. Może jakieś inne propozycje? Chcę, aby to była naprawdę duża notka i aby każdy znalazł tak coś dla siebie. Więc piszcie jakie gwiazdy tam chcecie.

2 komentarze:

  1. To może jeszcze Iggy, Sel, Eda Sheerana :]

    A co moge powiedzieć o nagłówkach. Nie wypowiem się bo mam to samo co ty :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne gify! Pierwsze dwa nagłówki są bardzo ładne i estetyczne.

    Co do 200. notki to oczywiście chciałabym zobaczyć Selenę. Można by było umieścić tam jeszcze Lucy Hale, Marinę Diamandis, Lanę Del Rey, Ninę Nesbitt, Amandę Seyfried i Dakotę Fanning ;3

    OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics
Hanchesteria and Netka