17 maj 2015

236. Maybe that's the sound of a woman begging you to try just a little more.

Prolog: Unfaithful Heaven | Music: Kiesza - Sound Of The Woman | Motto: Może to głos kobiety błagającej cię byś postarał się trochę bardziej.
Starring:  Candice Accola, Kirsten Dunst, Nieznane, Anna Hathaway, Sky Ferreira, Emma Stone

Hej miśki ^^
Przepraszam, że nie było mnie tak dawno. Matury zabrały cały mój wolny czas i nie miałam możliwości robienia nowej grafiki. 
Jak tam maturki? Ja mam mieszane uczucia ... podstawy były łatwe, a rozszerzenia dosyć trudne. W każdym razie myślę, że zdałam ^^
Dzisiaj oprócz "standardowej" grafiki pokazuję wam moją pierwszą w życiu koloryzację. Jeżeli macie jakieś uwagi (zarówno te dobre jak i złe) piszcie w komentarzach. Chociaż, co ja się produkuję, i tak tu nikt nie piszę :/

W każdym razie mam całkiem niezły pomysł na imprezę. Otóż, kiedyś dawno, dawno temu zrobiłam pewną akcję. Przez 2 tygodnie dzień w dzień wstawiałam notki o tematyce którą wybrali moi czytelnicy. Każda notka miała inny temat. Tym razem chciałabym zrobić coś podobnego. Dlatego piszcie w komentarzach swoje propozycje dotyczące tematów poszczególnych notek. Wpisujcie ile wam tylko przyjdzie do głowy :) Osoby które zaproponowały temat zostaną wyszczególnione w notce którą "współtworzyły". To na razie tyle. Gdy zrobię już listę tematów, podam dokładne daty i rozpiskę.


Ok, teraz część właściwa ^^
IKONY 
SYGNATURY
NAGŁÓWKI
OKŁADKI
KRZYWE DO GIMPA
PLIK XCF
KOLOROWANIE

Tak jak prosiłam, piszcie wasze przemyślenia dotyczące kolorowania i nie tylko ^^

2 komentarze:

  1. O jejku, jak ja dawno temu tutaj bylam! Pamietam, ze ostatnia notka, ktora widzialam, to byla ponad 100. Woow, udalo Ci sie dobic do 200 notek! Gratuluje! A grafike robisz jeszcze bardziej powalajaca niz robilas kiedys. Cudowna notka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Różowa sygnaturka jest piękna!

    OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics
Hanchesteria and Netka