Signature: Breatherain
Music: KORTEZ - Dlaczego z tobą jestem?
Boże, po raz pierwszy spodobało mi się coś od Korteza ... świat się skończył. Generalnie jego muzyka mi nie bardzo odpowiada. Jest taka ... nudna. Nie jestem w stanie przebrnąć przez żadną jego płytę do końca, ale może moglibyście polecić jakieś konkretne utwory. Piszcie :)
Enjoy :*
Sygnatury
Bannery
Nagłówki
Kolorowanki











