18 paź 2016

267. Nie ma takiej siły, która nas rozdzieli.

Signature: Follow The Flame

Przepraszam!
Nawet nie wiecie jakie mam wyrzuty sumienia. Na prawdę! Jestem tutaj tak rzadko, ale jestem teraz tak zajęta, że nie łapię zakrętów. Znalazłam pracę (nie wiem czy się tym tu już chwaliłam), a to w połączeniu ze studiami (2 rok, zajęć od groma) sprawia, że nie mam czasu na grafikę ogólnie, już nie mówiąc o publikowaniu na blogu.
Eh ... jakoś trzeba będzie sobie poradzić.
Jeżeli chodzi o grafikę, to ikony i bannery mi się całkiem podobają. 
Enjoy :)

Ikony

Sygnatury

Bannery

Nagłówki

Koloryzacje

Kolorowanki

3 komentarze:

 1. Oj tam, kilka tygodni to nie wieczność. Wiadomo, że studia i praca są ważniejsze ^^
  Muszę przyznać, że sygnaturki z Seleną podbiły moje serduszko! Obie są cudowne! *-* Bardzo podoba mi się też drugi nagłówek :)

  Ściskam mocno! ♥
  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej c: Nie przejmuj się brakiem aktywności na blogu. TO znaczy... To nic dobrego, ale są sprawy ważne i ważniejsze, w tym przypadku grafika może się zaliczać to tych "ważnych" :)
  Bardzo, ale to bardzo spodobała mi się pierwsza sygnaturka. Ciemne kolorki to cudoo! <3 Druga oczywiście również mi się podoba :) Jestem pod ogromnym wrażeniem ikonek, które tu pokazałaś. Idealnie dopasowane napisy, nic od siebie nie odstaje... Banner z Seleną zdecydowanie wygrał dzięki żywym kolorom i fajnym rozmieszczeniu całości :) Z nagłówków natomiast najbardziej spodobał mi się ostatni. Świetny pomysł na napis! Super!

  Życzę wszystkiego dobrego i przede wszystkim zdrowia c:
  Pozdrawiam!
  Scar

  OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics
Hanchesteria and Netka